Kapela pro Vaši soukromou oslavu nebo party

Hledáte kapelu, která udělá Vaši soukromou oslavu nebo party nezapomenutelnou? Rádi si vychutnáváte pohodový jazz, swing a máte v oblibě i jazzové covery popových songů? Pak jsme Váš ideální hudební tým! Ja a mí hudebníci jsme tu, abychom s vášní a profesionálním přístupem k živému vystupování dodali Vaší události ten správný hudební náboj.

Proč si pro Vaši oslavu nebo party vybrat právě mě a mé hudebníky?

    • Široký repertoár

Na mém playlistu najdete téměř 180 krásných a oblíbených songů od klasických jazzových hitů po ty popové. Způsob, jakým s ním s mými muzikanty pracujeme, je velmi tvůrčí a zároveň flexibilní. Umíme proto překvapit osobitým pojetím, ale také flexibilně zareagovat na jakoukoliv situaci.

    • Hraní nás skutečně baví- nakažlivě dobrá nálada zaručena

Láska k hudbě a chuť užít si každé vystoupení jsou jedněmi ze základních kritérií, podle kterých si vybírám své kolegy hudebníky. Díky tomu jsou má vystoupení skutečně živá, plná energie a zábavy, které se pak přenášejí na naše publikum. U hraní se velmi často usmíváme, protože jsme při něm zkrátka šťastní. A jak je dobře známo, na úsměv se nedá odpovědět jinak než opět úsměvem… 🙂

    • Krásně Vám zahrajeme a nejen to

Interakce a komunikace s naším publikem jsou další samozřejmostí, se kterou u mě a mých hudebníků můžete na 100 % počítat. Budete-li si přát nějakou písničku, moc rádi Vám ji zahrajeme, bude-li to jen trochu v našich možnostech. S potěšením Vám vyčarujeme tu pravou melodii k poslechu i k tanci a udělá nám velkou radost, dáte-li se s námi do řeči a řeknete nám, co se Vám líbí nebo co byste od nás chtěli slyšet.

Pokud právě připravujete nějakou soukromou akci, neváhejte a ozvěte se mi. Já i mí hudebníci uděláme vše proto, aby dojmy všech hostů byly jen ty nejlepší a abyste si z Vaší akce odnesli nejkrásnější hudební vzpomínky.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!