Hudba na Vaši firemní akci nebo večírek

Chcete-li Vaší akci dopřát jiskřivě elegantní a příjemně plynoucí atmosféru, je jazzová hudba opravdu skvělou volbou. Můj repertoár a to, jak s ním s muzikanty pracujeme, oceníte na firemních večeřích, ale také prezentacích, výročních oslavách, konferencích nebo třeba rodinných dnech za účasti dětí, které často patří k našim nejvíce bezprostředním posluchačům.

  • Uvolněnost a oduševnělá pohoda
  • Úspěch Vaší akce podpoříme jednak v situacích, kdy je potřeba, aby hudba hladila uši a duše přítomných, a pomáhala jim cítit se příjemně, pohodově a přitom výjimečně.

  • Hudba k tanci? Stačí říct 😉
  • Směle se na nás ale obraťte i v případě, že plánujete událost, na které si hosté budou chtít zatančit. Škála tanečních rytmů, kterou s mými hudebníky umíme vykouzlit, je velmi široká.

  • Obsazení na míru
  • Bude-li součástí vize Vašeho večera i tanec, doporučuji do obsazení kapely zahrnout také bicí. Pokud si budete přát, aby hudba zejména zpříjemňovala celkovou atmosféru, krásně poslouží i komornější obsazení kapely. Skvělá je kombinace zpěv, piano, kytara, bas nebo piano či kytaru můžeme nahradit saxofonem nebo jiným dechovým nástrojem. Půjde-li o skutečně komorní akci, lze uvažovat o ještě užším obsazení – zpěv a dva nástroje či pouze duo zpěv a piano nebo zpěv a kytara.

Pokud nějakou firemní akci právě připravujete, směle se na mě obraťte. Já i mí kolegové hudebníci uděláme vše pro to, aby si Vaši hosté odnesli jen ty nejlepší dojmy, vzpomínky a nezapomenutelně příjemný hudební zážitek.

Budu se moc těšit na spolupráci s Vámi!