O mně

DSC_0287 - Version 2_FotorŽivot mám s hudbou spojený už od malička. Díky mamince, učitelce klavíru, jsem se začala učit hrát na tento krásný nástroj, když mi byly čtyři roky. K mému přesunu od kláves za mikrofon došlo na střední škole – v rock bandu, kde jsem původně měla hrát na klávesy, nějak nemohli najít zpěváka.

Cestu k jazzu jsem si našla postupně. Vlivem studia klasického klavíru a působení v barové kapele, kde se vše přizpůsobovalo tomu, co znalo a přálo si slyšet naše publikum, jsem si začala uvědomovat, jak moc je pro mě důležité být v hudbě svobodná. Když jsem pak objevila svět jazzových standardů, swingové muziky a big bandů, bylo rozhodnuto. Vždycky jsem ale měla vizi, že se jednou napojím na svoji vlastní tvůrčí sílu, a budu psát a zpívat taky vlastní muziku.

Jazz ani zpěv jsem nestudovala a po příchodu do Prahy jsem ve třiadvaceti začala budovat svůj hudební mikrosvět úplně od nuly. I přesto se mi již podařilo splnit spoustu svých hudebních snů. S velkou vděčností si tohoto daru užívám a těším se na všechna hudební dobrodružství, která mě čekají v budoucnu.